BreastFast

Piękne, duże i jędrne piersi to marzenie niejednej kobiety. Niestety natura nie wszystkich obdarzyła idealnym biustem, a operacje powiększania piersi są inwazyjne i wiążą się z ryzykiem powikłań. Na szczęście nie musisz decydować się na operację – wystarczy, ze będziesz regularnie zażywać BreastFast – profesjonalny preparat służący do bezpiecznego powiększania biustu.

Tabletki powiększające piersi

Receptura BreastFast została opracowana przez zespół specjalistów w taki sposób, aby połączyć skuteczność z bezpieczeństwem. Fenugreek jest rośliną, która zawiera fitoestrogeny, wspomagające pracę gruczołów piersiowych, wykorzystujących estrogeny. Fennel wpływa na gospodarkę hormonalną, a wodorosty z Pacyfiku wspomagają prawidłowe funkcjonowanie gruczołu tarczycy. L-tyrozyna jest naturalnym aminokwasem, biorącym udział w regulowaniu pracy gruczołu przysadki mózgowej, tarczycy i nadnercza, które odpowiadają za produkowanie hormonów. Tyrozyna jest także pomocna w spalaniu tkanki tłuszczowej. Liść Damiana, bogaty w fitoestrogeny, beta-karoten i alfa-sośniny, wpływa bezpośrednio na rozrost piersi. korzeń Dong-quai jest azjatyckim kłączem, od wiekó wykorzystywanym na łagodzenie kobiecych dolegliwości i regulowanie gospodarki hormonalnej.

Wszystkie te składniki zostały połączone w kombinację, która umożliwia powiększenie piersi bez potrzeby wykorzystywania ryzykownej i kosztownej chirurgii plastycznej. Należy przyjmować codziennie do trzech kapsułek, popijając je małą ilością wody. Preparat nie jest wskazany dla kobiet ciężarnych.

Działanie BreastFast opiera się na fitoestrogenach, czyli substancji pochodzenia roślinnego, która w ludzkim organizmie funkcjonuje tak samo, jak naturalne estrogeny. Fitosetrogeny oddziałują na funkcjonowanie gruczołów piersiowych i uaktywniają je w taki sposób, że tkanka piersiowa ulega rozrostowi, a w rezultacie piersi powiększają się. Taki sam proces zachodzi w wieku dojrzewania, kiedy dorastającym dziewczynkom powiększają się piersi. BreastFast wznawia ten proces i umożliwia powiększenie biustu w sposób naturalny i bezpieczny dla zdrowia. Preparat wpływa na produkcję hormonów, które są bezpośrednio odpowiedzialne za ukształtowanie tkanki, z której zbudowane są kobiece piersi.

Uaktywnienie gruczołów piersiowych i powiększenie tkanki piersiowej u większości kobiet trwa od pięciu do ośmiu tygodni, jednak pierwsze efekty można zauważyć już po 28 dniach. Wraz z końcem drugiego miesiąca stosowania preparatu miseczki piersi powiększają się dwukrotnie, a podczas dalszego stosowania nawet trzykrotnie. Powiększanie biustu jest możliwe. Czas oczekiwania na efekty jest uzależniony od indywidualnych predyspozycji konkretnego kobiecego organizmu.

Uzyskanie rezultaty są trwałe, ponieważ przyrost tkanki piersiowej jest nieodwracalny. Wraz z upływem lat piersi mogą jednak tracić swoją jędrność, dlatego dla podtrzymania efektów zaleca się przyjmowanie jednej kapsułki dziennie, ale nie jest to konieczne.

BreastFast jest dostępny w sprzedaży internetowej. Koszt jednego opakowania na miesiąc kuracji to 199 zł. Kupując na stronie producenta dwa opakowania za 398 zł, trzecie otrzymasz gratis. Przy zakupie czterech opakowań za 796 zł klient dostanie dwa opakowania za darmo i nie będzie musiał opłacać kosztów dostawy.

BreastFast to rewolucyjny środek na powiększenie piersi, złożony z naturalnych i bezpiecznych dla zdrowia składników. Już po miesiącu stosowania tego nowoczesnego suplementu zauważalne są pierwsze efekty. Rozmiar biustu powiększy się nawet trzykrotnie przy wykorzystaniu naturalnych właściwości kobiecego ciała.

Kup BreastFast na powiększanie piersi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.